• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 12 hostí 
Umelecká prax budúcich kameramanov v RTVS PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 29 Apríl 2023 20:54

RTVS 1Študenti našej školy si priamo v priestoroch RTVS vypočuli zaujímavú prednášku s Ivetou Malachovskou o príprave televíznej relácie a to vrátane know how od nápadu až po televíznu obrazovku. Potom si prezreli televízne štúdiá, kde si mohli pod dozorom profesionálnych kameramanov RTVS vyskúšať prácu so štúdiovými kamerami, ako aj jimmy jibom pod. Moderátor Miro Frindt im ukázal spravodajský newsroom, režisér Boris Bočev ich zasa previedol režijným pracoviskom, pozreli si tiež redakciu športu a strižne. 

RTVS 2 RTVS 3 RTVS 4 RTVS 5