• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 934 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2996721
Medzigeneračný dialóg na globálne témy PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Marec 2023 00:00

medzigeneracny dialog 2023Pri príležitosti tohtoročného vstupu Slovenskej republiky do OSN organizovalo Informačné a dokumentačné stredisko UNESCO v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitosti SR a Slovenskou komisiou pre UNESCO akciu pod názvom "Medzigeneračný dialóg na globálne témy", ktorej sa zúčastnili aj študenti našej školy. So študentami prišiel besedovať Miroslav Lajčák, osobitný zástupca EÚ pre dialóg medzi Belehradom a Prištinou a pre iné regionálne otázky západného Balkánu a predseda 72. Valného zhromaždenia OSN a Michal Salíni, mládežnícky delegát SR pri OSN.

 
Odkaz sviečkovej generácie PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 23 Marec 2023 00:00

odkaz Svieckovej manifestácie 202323. marca 2023 si študenti našej školy pripomenuli historické súvislosti Sviečkovej manifestácie na besede s priamym účastníkom tejto akcie, ktorú organizovať Ústav pamäti národa v Pisztoryho paláci. Po skončení besedy si ešte pozreli street výstavu o Sviečkovej manifestácii na Primaciálnom námestí.

 
Úspech vo výtvarnej súťaži Malý princ PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Talent, kreativitu a predovšetkým obrovskú dávku fantázie preukázali naše študentky vo výtvarnej súťaži Malý princ, vyhlásenej Centrom voľného času v Trnave. Stvárnením tajomného a nepoznaného sveta vesmírneho priestoru, inšpirované známym dielom Antoine de Sant-Exupéryho Malý princ. Hana Kušmireková a Kristína Farárová obsadili v svojej kategórii prvé miesto, Veronika Savorovská druhé miesto a Kristína Handzová tretie miesto.

 Diplom Farárová Kristína II.A Diplom Handzová Kristína II.A Diplom Kušmíreková Hana II.A

 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Hodina detom 2023Dňa 21. marca 2023 sa naši študenti, tak ako každý rok, aktívne zapojili do celoslovenskej charitatívnej zbierky HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Zbierka je zameraná na pomoc deťom, ktoré vyrastajú len s jedným rodičom. Na Slovensku je takmer 80 tisíc jednorodičovských rodín, ktorí žijú s nezaopatrenými deťmi a s deťmi ohrozených chudobou. Ďakujeme študentom, že takto prispeli k zlepšeniu kvality života iných slovenských detí, ktoré pomoc potrebujú.

 
Rady od najpovolanejších PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:22

hanecka 3O svete módy, dnešnom odevnom dizajne, práci módneho návrhára sa prišiel podeliť s našimi študentami módny guru, dvorný návrhár prezidentky Slovenskej republiky Boris Hanečka. Besedu si môžete pozrieť TU.

hanecka 1 hanecka 2

 
Dobrá príprava = dobré zamestnanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:13

priprava 3Študenti tretieho ročníka VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA zo študijného odboru FILMOVÁ A MEDIÁLNA TVORBA už teraz spolupracujú pri príprave programov v televízii TA3. Uchytili sa  ako plnohodnotní strihači a štúdioví technici. Náplňou ich práce je spolupodieľať sa, s reportérmi, redaktormi a moderátormi, na príprave spravodajských príspevkov. Ich prácu môžeme vidieť denne na televíznej obrazovke. Tento rok ukončia štúdium absolventskou skúškou, ale už teraz, vďaka dobrej príprave v škole a pracovnému zanieteniu,  majú zabezpečenú prácu v celoštátnej TV.

priprava 1 priprava 2 priprava 4

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 7 z 49